מקום התארגנות ליום הגדול - זה ביג דיל

December 16, 2019

כבר יותר משמונה שנים איפור כלות זה המקצוע הבלעדי שלי וגם אהבה מאוד גדולה. יש משהו מאוד מספק וממלא להיות הבנאדם הנכון במקום הנכון. ולכן.. הינה ההמלצות שלי על ה'מקום הנכון'. כל כך בסיסי וכל כך חשוב.

כשאת מתכננת את היום המיוחד שלך (סורי על הקלישאה) תחשבי גם ברצינות על המקום שבו את רוצה להתארגן. ביום הזה יהיו הרבה אנשים סביבך, אם זה בנות משפחה, ח

 

ברה טובה... גם אם בחרת להתארגן באינטימיות יהיו מתישהו צלמי סטילס ווידאו... בשלב כלשהו החדר יתמלא בעוד אנשים שיוסיפו להתרגשות, לשמחה, למתח, ולעניין.
הדבר הראשון שכדאי לקחת בחשבון שמתכננים איפה להתארגן הוא לחשוב על מקום עם ספייס 'בריא', ככזה שישאיר לך מרחב לעצמך. הצורך במרחב גם חשוב בגלל שאנשי המקצוע באים עם הרבה ציוד (חכי שתראי את מזוודת האיפור והשיער שלי😊), וגם חשוב בשביל להשאיר מרחב עבודה לצלמים, כדי יוכלו לצלם תמונות מזוויות עומק שונות. עוד נקודות שרק יוסיפו הן שיהיה מקום מואר, עדיף עם אור טבעי, שתהיה מוסיקה ברקע לאווירה טובה והכי הכי חשוב שתרגישי בנוח במקום הזה.

אני בחרתי להתארגן לחתונה שלי בבית של ההורים שלי במושב, היה לי הכי נעים שם, גם מלון זאת אופציה טובה, בטח אם הוא קרוב יחסית למקום שבו תתחתני, צריך רק לבדוק כשסוגרים על חדר שהוא לא חדר קטנטן שיש בו רק מקום למיטה בלבד. עם השנים שוק ה'AIR B&B' ממש התפתח וגיליתי שגם הוא אופציה נפלאה ולפעמים יש מקומות מדהימים להשכרה ובמחירים משתלמים.

במה שלא תבחרי, אני מבטיחה לך שהאנשים שתבחרי שיהיו סביבך באותו יום יעשו ה-כ-ל שהיום הזה ייזכר לטובה.

Please reload

Recent Posts

February 26, 2019

September 22, 2017

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
Follow Me